Od října nabízíme skupinovou logopedickou péči.Kroužek skupinové logopedie je zaměřen na procvičování správné výslovnosti a zlepšení vyjadřovacích schopností dětí. Pro děti jsou připravena dechová, fonační a artikulační cvičení, cvičení pro oromotorické svalstvo jako jsou jazyk, tváře a rty. Dále si děti procvičí sluchové a zrakové vnímání, také si zazpíváme a zahrajeme na kytaru.

Cvičení bude probíhat v MŠ, rodiče se cvičení neúčastní.Logopedie je pod odborným vedením p. učitelky Bc. Venduly Hlůžové, absolventky studia speciální pedagogiky – oboru logopedie. Zápis na logopedii, bude probíhat poslední týden v září

Co je u nás nového?

Pytlíček skřítka Žabakorníčka

Skřítek Žabakorníček má v šatně modrý pytlíček

do pytlíčku patří:

• náhradní punčochy nebo tepláky
  • náhradní ponožky
  • náhradní spodní prádlo
  • náhradní triko
  • pláštěnka

na poličku patří:

• oblečení určené na pobyt venku, které si dítě může zašpinit
  • mikima
  • v zimním období: (šála, čepice, rukavice)  -nedávejte dětem rukavice prstové!

BAČKORKY-prosíme pouze s bílou podrážkou!!!!!!!!!!

Novinky skřítka Žabakorníčka